• ELEMENTY DO BUDOWY TRANSFORMATORÓW
  • DŁAWIKI, CEWKI
  • AKCESORIA
  • EMI, RDZENIE
  • ZASILACZE PI
  • PRZYKŁADOWE PROJEKTY TRANSFORMATORÓW


FERYSTER® KARKASY, RDZENIE
TRANSFORMATORY IMPULSOWEEE, EFEFDETDUURMPQEREPTOROIDALNEEDR

Do budowy transformatorów impulsowych stosujemy rdzenie Mn Zn o bardzo małych stratach mocy dopasowując optymalnie typ rdzenia do konkretnych aplikacji i częstotliwości pracy.
Zakres przenoszonych mocy od 1W do 1kW.
Wykonujemy zarówno transformatory na rdzeniach toroidalnych jak i na dowolnych kształtkach, np. typu EE, EF, EFD, ETD, EC, RM, kubkowych, planarnych i wielu innych.
Do każdego typu rdzenia posiadamy karkasy w różnych wykonaniach, różniące się zarówno ilością pinów jak i rastrem wyprowadzeń a także ilością sekcji na który podzielony jest karkas
Z każdego typu rdzeni posiadamy na magazynie elementy pozwalające na skompletowanie pary rdzeni o prawie dowolnej szczelinie powietrznej.
Bazując na naszym doświadczeniu, każdorazowo podczas konsultacji z naszymi Klientami staramy się zaproponować optymalne rozwiązanie układowe jak również cenowe.
Nie pobierając żadnych dodatkowych opłat projektujemy gotowe zasilacze impulsowe, zapewniając kompleksowe zaopatrzenie w cały komplet elementów indukcyjnych.
Do budowy transformatorów wykorzystujemy zarówno druty emaliowane, w bawełnie, skrętki, lice a także druty specjalne w potrójnej izolacji o średnicach 0,1 do 0,6mm, pozwalające na wykonanie transformatorów bardzo małej mocy, gdzie ze względu na miniaturowe wymiary nie możliwe jest stosowanie marginesów bezpieczeństwa, a istnieje konieczność utrzymania wysokiej wytrzymałości na przebicie. Do łącznia rdzeni stosujemy specjalne kleje odporne na siły mechaniczne i wysoką temperaturę
W razie konieczności stosujemy ekrany magnetyczne, a także impregnację podciśnieniową.
Elementy nasze, stosowane są z powodzeniem w wielu gałęziach elektroniki i przemysłu; zarówno jako elementy EMC jak i w układach zasilających, telekomunikacji, teletransmisji, technice militarnej, górnictwie, automatyce i metrologii.

back             next

  Producent elementów indukcyjnych www.feryster.eu FERYSTER © Copyright 1991-2014