• ELEMENTY DO BUDOWY TRANSFORMATORÓW
  • DŁAWIKI, CEWKI
  • AKCESORIA
  • EMI, RDZENIE
  • ZASILACZE PI
  • PRZYKŁADOWE PROJEKTY TRANSFORMATORÓW


FERYSTER® O FIRMIE
 

O nas

Nieprzerwanie już od 1991 r. z powodzeniem działamy w branży elektronicznej. Siedziba naszej Firmy znajduje się w małej lubuskiej miejscowości - Iłowa. Ale nasze wyroby możesz znaleźć prawie we wszystkich urządzeniach elektronicznych. Głównymi naszymi produktami są induktory (elementy indukcyjne). Wśród nich możemy wyróżnić: dławiki, cewki i transformatory impulsowe.

Każdy klient jest ważny

Nieważne, czy jesteś majsterkowiczem, który pracuje w domowym zaciszu, czy reprezentujesz potężny koncern elektroniczny. U nas każdy Klient jest traktowany równie poważnie i profesjonalnie.
Oferujemy pełen zakres pomocy przy realizacji Twojego pomysłu. Z przyjemnością fachowo doradzimy, zaprojektujemy lub zrealizujemy TWÓJ projekt.

Stawiamy na jakość

Dbając o jakość naszych wyrobów pracujemy wyłącznie na najlepszych maszynach, stosujemy w produkcji najnowocześniejsze technologie, a specjalistyczny sprzęt pomiarowy,pozwala nam na 100% kontrolę parametrów i wyeliminowanie wad produkowanych przez nas elementów.
Jesteśmy ambitni i profesjonalni, a świadectwem dbałości o klienta i o jakość świadczonych przez nas usług jest uzyskanie w 2002 roku CERTYFIKATU JAKOŚCI PN-EN ISO 9001:2009 wydanego przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego. Dotyczy on projektowania i produkcji elementów indukcyjnych i urządzeń elektronicznych.

iso

Dynamiczny rozwój

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie sprawiają, że osiągamy coraz wyższe notowania na rynku elektroniki. Z każdym rokiem obroty naszej firmy znacząco wzrastają. Zwiększająca się ilość zadowolonych Klientów jest naszym powodem do dumy. Wśród Nich znajdują się firmy polskie, zagraniczne oraz setki Klientów detalicznych, którym pomogliśmy rozwijać pasje i spełniać ambicje.

Polityka firmy

Ważnym elementem w polityce Firmy jest troska o bezpieczeństwo pracowników oraz przyjemną atmosferę w pracy. Nasze wysiłki w tym kierunku zostały docenione przez Głównego Inspektora Pracy. Otrzymaliśmy w tym roku wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim oraz zajęliśmy pierwsze miejsce na szczeblu okręgowym w konkursie: "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej".

Organizator pracy bezpiecznej

Nasze cele:

  • Utrzymać pozycję lidera wśród producentów elementów indukcyjnych na rynku krajowym.
  • Zdobyć pozycję znaczącego producenta induktorów na rynku europejskim.
  • Sprawić, by każdy Klient czuł się usatysfakcjonowany jakością obsługi i naszych produktów.
  • Stworzyć nowe miejsca pracy, być wzorem pracodawcy i przedsiębiorcy.

 
Galeria zdjęć

Feryster »

producent elementow indukcyjnych siedziba producent elementow indukcyjnych siedziba producent elementow indukcyjnych siedziba
 

back             next

  Producent elementów indukcyjnych www.feryster.eu FERYSTER © Copyright 1991-2014