• ELEMENTY DO BUDOWY TRANSFORMATORÓW
  • DŁAWIKI, CEWKI
  • AKCESORIA
  • EMI, RDZENIE
  • ZASILACZE PI
  • PRZYKŁADOWE PROJEKTY TRANSFORMATORÓW


FERYSTER® AKTUALNOŚCI

ENERGETAB 2017 »

W dniach 12-14 września 2017, w Bielsku Białej, odbyła się 30-ta edycja targów Energetab, na których to zaprezentowało się 709 wystawców z 23 krajów Europy.
Wśród nich nie mogło zabraknąć Ferystera. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenia naszego stoiska i zapraszamy na kolejne targi.

PCIM Europe 2017 »

W dniach 16-18 maja 2017, w Norymberdze odbyły się targi PCIM Europe, w których firma Feryster wzięła udział.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy na kolejne targi.

22-05-2017

Diamenty Forbesa 2016 »

W środę, 11 maja, w Pałacu Mierzęcin odbyła się Gala Diamentów Miesięcznika Forbes. Spotkali się na niej przedstawiciele najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym województwie. Rozdano nagrody w trzech kategoriach wg wielkości firmy. Trzecie miejsce w kategorii firm małych zajęła firma FERYSTER. Nagrodę odebrali przedstawiciele Zarządu Anna Poniewierka oraz Jacek Sieński.

Właściciele firmy składają podziękowanie całej załodze i przyjaciołom firmy za dotychczasową współpracę i pomoc, życząc wielu sukcesów i dalszej, owocnej współpracy.

Dziękujemy także Burmistrzowi Iłowej Panu Pawłowi Lichtańskiemu i Senatorowi Rzeczpospolitej Polskiej Panu Waldemarowi Sługockiemu za gratulacje i podziękowanie za wkład w rozwój społeczności lokalnej.

13-05-2016

FERYSTER certyfikowany przez UL (Underwriters Laboratories) dostawca transformatorów »

Feryster, wdrożył do swojej produkcji dwa certyfikowane przez UL elektryczne systemy izolacji zgodne z UL 1446 tj. system izolacji klasy B (130°C) oraz klasy F (155°C). Systemy te składają się z listy określonych komponentów izolacyjnych, które to zostały poddane badaniu przez UL na zgodność chemiczną przy długotrwałych wysokich temperaturach pracy. Wyroby oznaczane przez Feryster odpowiednio FER-130 oraz FER-155 są zgodne z wyżej wymienionymi systemami izolacji. Systemy te są oficjalnie uznane w pliku UL o numerze E481059 (OBJY2).

22-02-2016

Electronica 2012 »

Feryster po raz drugi wziął udział w targach Electronica w Monachium. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Warto nadmienić że Feryster będzie wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Fuantronics-Pairui łącznie z transformatorami sieciowymi małej mocy w obudowach do montażu na PCB. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za 2 lata.

19-11-2012

Firmy Rodzinne Roku 2012 »

W środę, 17 paŸdziernika, w zielonogórskiej restauracji Figaro spotkali się reprezentanci najprężniej rozwijających się firm rodzinnych regionu. Na spotkanie przybyło prawie 60 osób.
Uroczystą Galę Firm Rodzinnych prowadziła redaktor dodatków specjalnych tygodnika Newsweek – Karolina Jaroszewicz. Nagrody Laureatom wręczał Grzegorz Frączek – Obszarowy Dyrektor Sieci Sprzedaży POLBANK EFG SA oraz Tomasz Kret – Dyrektor Centrum Biznesowego Raiffeisen Bank Polska.
Na gali obecny był Pan Michał Frąckowiak, zastępca dyrektora departamentu rozwoju regionalnego i współpracy zagranicznej, reprezentujący Panią Marszałek Elżbietę Polak.
Wœród przybyłych przedsiębiorstw rodzinnych były firmy, które w rankingu znalazły się na podium.
Drugie miejsce w kategorii firm średnich zajęła firma FERYSTER, nagrodę odebrali właściciele – Barbara i Zdzisław Sobków.

23-10-2012

Automaticon 2012 »

Feryster po raz kolejny wziął udział w targach Automaticon w Warszawie. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok.

28-03-2012


Szkolenie BHP »

W dniu 15.10.2011 odbyło się szkolenie BHP pracowników firmy FERYSTER. Grupa strażaków zademonstrowała gaszenie samochodu oraz wyciąganie z niego rannej osoby. Więcej zdjęć do obejrzenia tutaj.

15-10-2011


Nowa domena »

FERYSTER uruchomił nową domenę. Od tygodnia nasi klienci mogą odwiedzać naszą stronę pod adresem www.dławiki.pl. Zapraszamy do korzystania.

Nowa domena www.dławiki.pl

24-02-2011


Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej 2010 »

FERYSTER został laureatem pierszego miejsca na szczeblu wojewódzkim XVII edycji ogólnopolskiego konkursu
"Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" w kategori "średnie przedsiębiorstwo".
W dniu 23 listopada w Warszawie, w pięknej scenerii Zamku Królewskiego, miało miejsce podsumowanie etapu centralnego konkursu. W trakcie uroczystości właściciele firmy otrzymali, z rąk Głównego Inspektora Pracy, list gratulacyjny.

25-11-2010


Electronica 2010 Monachium »

Feryster po raz pierwszy wziął udział w targach Electronica w Monachium. Podczas targów mieliśmy okazje spotkać naszych zagranicznych jak i również polskich kontrahentów oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za 2 lata.

15-11-2010


CWIEME 2009 Berlin »

Feryster już po raz drugi wziął udział w targach CWIEME w Berlinie. Podczas targów mieliśmy okazje poznać swoich zagranicznych kontrahentów jak i nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko odwiedziła również liczna grupa kontrahentów z Polski. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

05-05-2009


Automaticon 2009 »

W dniach od 30.03 do 03.04 w Warszawie obyły się targi Automaticon. Firma Feryster już po raz kolejny uczestniczyła w tej prestiżowej wystawie. W trakcie spotkań zaprezentowano aktualną ofertę firmy i wymieniono wzajemne doświadczenia. Zorganizowano również seminarium poświęcone projektowaniu zasilaczy impulsowych z wykorzystaniem najnowszych bibliotek Ferystera oraz przedstawiono najnowsze produkty firmy PowerIntegrations, z którą Feryster współpracuje od wielu lat. Zapraszamy za rok.

30-03-2009


Electronica 2008 »

Również i w tym roku Feryster odwiedził targi Electronica 2008 w Monachium. Podczas targów odwiedziliśmy liczne stoiska zaprzyjaźnionych firm, zarówno z europy jak i z dalekiego wschodu.

13-11-2008


CWIEME 2008 Berlin »

Po raz pierwszy Feryster wziął udział w targach CWIEME organizowanych w Berlinie. Podobnie jak na innych targach nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podczas targów nawiązaliśmy wiele ciekawych znajomości, a także spotkaliśmy naszych zagranicznych kontrahentów znanych nam jedynie z rozmów telefonicznych.

10-06-2008


Automaticon 2008 »

Podobnie, jak w latach ubiegłych tak i w 2008 roku FERYSTER zaprezentował swoją ofertę na Targach Automaticon. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych Targów i zapraszamy do Warszawy za rok.

01-04-2008


Wyróżnienie na szczeblu centralnym »

28 listopada Główny Inspektorat Pracy uhonorował nagrodami i wyróżnieniami, wybranych pracodawców biorących udział w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Spotkanie odbyło się podczas uroczystej gali w Galerii Porczyńskich w Warszawie gdzie firma FERYSTER odebrała gratulacje i przyznane wyróżnienie.

30-11-2007


Najlepsi w województwie »

FERYSTER laureatem pierszego miejsca na szczeblu okręgowym XIV edycji ogólnopolskiego konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

23-11-2007


back             next

  Producent elementów indukcyjnych www.feryster.eu FERYSTER © Copyright 1991-2014